Ainulaadne TapTap kutsub avastama

Suvesoojuses suureneb meie avatus uutele kogemustele ja maitsetele. Rotermanni kvartalis peitub tõelisi pärleid, mis ootavad avastamist. Üks neist on vaieldamatult omalaadne käsitööõllepood ja -baar Taptap, kus eksklusiivse joogivaliku kõrval pakutakse linna parimaid taanipäraseid hot dog’e, mille retseptide autoriks on Eesti üks tunnustatumaid tippkokkasid Peeter Pihel. Mine naudi ajalooliselt ja arhitektuuriliselt põnevat keskkonda mõnusate janukustutajatega, milles on küllaga kvaliteeti ja stiili.

tap_tap

Fotod: Gerli Travkin

Taptap on kodu tõelisele õllenautlejale, kus pakutakse üle 230 erineva käsitööõlle kohapeal tarbimiseks ja kaasaostmiseks. Oodatud on ka need, kes pole suured õllejoogi nautijad, kuid sooviksid kogeda uusi maitseelamusi. Siinkohal saab esile tuua näiteks lambic õllesordi, mis oma nüansirikkuses maitseb nagu hea vein ega jää grammi võrragi alla šampanja stiilsusele. Poes kohapeal on olemas asjatundlikud inimesed, kes suudavad avada lähemalt õllekultuuri mitmekihilisust ja maitsete laia spektrit nii teadlikumatele tarbijatele kui ka neile, kes alles otsivad alternatiivi tavaõlledele.

tap

Õllepoe ja -baari ainulaadsust rõhutab muuhulgas ka koha rustikaalne sisekujundus ja Rotermanni linnaku miljöö. Läbimõeldud detailidega koht soodustab dialoogide tekkimist ja loob ruumi vabale koosolemisele. Keset ruumi paikneb suurem laud, mille taga on võimalik korraldada seltskondadele erinevaid ühisüritusi, degustreerimisi ja pidulikumaid õhtusööke. Euroopalik poekontseptsioon ja kvaliteetne õllede valik teeb Taptapist teistest eristuva koha, kus nautida hõrke maitseid ja veeta mõnusalt aega. Väljapaistva pudelivaliku kõrval on Taptapis kuus õllekraani, kus pidevalt vahelduvad Euroopa ja Eesti käsitööõllede hetke kõige värskemad ja eksklusiivsemad pruulid. Põnevust lisab spetsiaalne villimismasin, mis võimaldab kohapeal vaadiõlut kaasa osta.

taptap

Teinekord, kui linnas ringi jalutad, astu kindlasti sisse ka Rotermanni linnakus asuvasse Taptapi ja lase ennast heas mõttes ära võluda. Koht on avatud kõigile, ka neile, kes ennast praegu suureks õllesõbraks ei pea. Alati on hea lasta ennast üllatada ja leida uusi maitselemmikuid. Peale poes kohapeal tarbimise ja kaasaostmise on võimalik tellida käsitööõllesid (v.a erisordid) ka e-poest või Wolti kaudu.

Lisa kommentaar