7 ideed, kuidas koos sõbrannadega külmi talveõhtuid sisustada

Õues võib ju külm olla, aga see ei tähenda, et sa ei võiks oma sõbrannadega lõbusalt aega veeta. Kutsu külla oma parimad sõbrannad ning võtke koos midagi ette! Siin on 7 ideed, kuidas muuta tubane olemine huvitavaks ja meeldejäävaks.

soorik

Foto: unsplash.com

1. Korraldage karaoke või tantsuvõistlus. Kui sinul või mõnel su sõbrannal on olemas Xbox, Wii või mõni muu mängukonsool, siis võiksite seda üheskoos ära kasutada. Mängukonsoolidel on mitmeid seltskonnamänge ja võistlusi, mis pakuvad meelelahutust tundideks. Tuleb ainult sõbrannad kokku kutsuda, sest üksi pole neid kuigi lõbus mängida. Kui laulmine ja tantsimine teile huvi ei paku, siis võite proovida teisi multiplayer mänge nagu Tricky Towers, Overcooked, That’s you! jne.

2. Mängige lauamänge. Klassikalised lauamängud nagu Monopoly või Memory, pole kuhugi kadunud ning on täpselt sama kaasahaaravad nagu nad olid siis, kui sa neid veel lapsena mängisid. Lisaks on tänapäeval saadaval kõiksugu lõbusaid kaardimänge, mida seltskonnas mängida saab. Et muuta mänguõhtu eriti huvitavaks, võite leppida kokku auhindades. Näiteks võtab igaüks midagi kaasa ning iga mängu võitja saab endale ühe auhinna. Muidugi ei pea see auhind olema kallis, vaid pigem midagi armsat nagu vannipommid.

3. Vaadake koos komöödiafilme või -sarju. Kodus filmide vaatamine on mõnikord kinos käimisest etem, sest kodus ei kehti samad reeglid mis kinos. Esiteks, võid oma sõpradega filmi üle arutleda nii kõvasti kui soovid. Teiseks, saad kodus filmi kõrvale süüa või juua mida iganes tahad. Lisaboonuseid on veel: kodus pleedi sees filmi vaatamine on palju mugavam ning kui vaja saad filmi ka pausile panna. Seega, leppige kokku, kes mida kaasa võtab, valige välja mõni hea film ning filmiõhtu võib alata.

4. Korraldage fotoshuut. Ka piltide tegemine võib olla hea ajaviide. Heade fotode saamiseks ei ole enam vaja profikaamerat – ka nutitelefon ajab asja ära. Selfie’d on juba ammu moest läinud, seega on sõbrannadega kokkusaamine hea võimalus enda instagrammi paar uut pilti saada. Laske oma fantaasial lennata – valige välja lahedad outfitid ja tegevus, mida pildistada. Miks mitte teha lisaks glamuurne meik ja soengud?

5. Küpsetage koos midagi vahvat. Näiteks banaanileiba või tervislikke küpsiseid chia seemnetega. Nii saate koos toredalt aega veeta ning ehk õpib keegi ka midagi uut. Hiljem katke laud ning nautige üheskoos valminud maiust. Tehke kõrvale kakaod, teed või võtke pudel head veini.

6. Spaa õhtu. Tänapäeval on saadaval hulk erinevaid maske: näo-, kaela-, silma-, huule- ning isegi eraldi jalamaskid, mis jalanaha pehmeks teevad. Palu igal sõbrannal midagi kaasa võtta ning poputage ennast koos. Tavaliselt mõjuvad näomaskid vähemalt 20 minutit, seega saate vahepeal omavahel jutustada ning uudiseid vahetada. Mis võiks olla mõnusam? Lisaks võiks igal spaa õhtul olla ka laud tervislikke snäkkidega.

7. Vaadake koos jalgpalli või mõnda muud spordivõistlust. Kui sa ei taha oma poiss-sõpra seltskonnast välja jätta, on spordi vaatamine samuti hea ettekääne sõpruskonna kokku kutsumiseks. Võta lauale midagi näksimiseks ning palu ka sõpradel midagi kaasa võtta. Et muuta spordi vaatamine põnevamaks, võite proovida ennustada võitjat ning anda panus spordiennustus lehekülgedel

Loodetavasti aitavad need 7 ideed muuta külmad ja pimedad talveõhtud huvitavamaks. Miks mitte kutsuda oma sõbrannad kokku juba täna, et teha midagi lõbusat?

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar