Viis põhjust end kodus üles lüüa

Alati ei pea ainult peenesse restorani või teatrisse minekuks endale pidulikke riideid selga panema ja kandma ehteid. Mõnikord tasub ka oma kodus midagi ette võtta. Allpool räägime viiest põhjusest end kodus üles lüüa ning naiselikuna tunda. Sageli on meie suurimaks takistuseks hirm uute asjade ees ning häbenemine.

jeffery

Foto: Unsplash.com

Vaheldus on põnev

Kas poleks põnev panna selga oma kõige peenem pesu ning selle peale kas kleit või pükskostüüm, et kodust töötades või puhkepäeva nautides elevust tunda? Rutiin on igav ja kuskil pole kirjas, et oma kodus tuleb võimalikult lihtsalt riides käia. Saab ühtlasi vinge sotsiaalmeedia postituse jaoks materjali ning mõnele sõbrale väljakutse esitada, et tema ka midagi sellist ette võtaks.

Korralda glamuurne mänguõhtu

Kui omaette hakkab igav, siis võib sõbrad-tuttavad külla kutsuda, teemaõhtu korraldada ja sellest lähtuvalt riietuda. Mõningad teemaõhtu ideed on näiteks: eriline murder-mystery teemaõhtusöök, kuhu igaüks toob midagi kaasa ning lahendatakse üks mõrvamüsteerium – või jääb kõneosav mõrvar siiski vabadusse?

Korraldada võib ka glamuurne virtuaalkasiinoõhtu. Paljude platvormide puhul ei tule raha maksta, et mängida. Kataloogidest on võimalik endale sobivaim kasiino leida. Külalised saaksid kaasa elada ning kordamööda proovida erinevaid õnnemänge. Tuleks üks kahtlemata meeldejääv õhtu.

Kolmas variant on ühiselt vaadata oma lemmikgalat, auhinnatseremooniat, etendust vmt, maitsta snäkke ja end pidulise moodi tunda.

Tõsta enesekindlust

On ammu teada, et riietus mõjutab meie enesekindlust, seega miks mitte aeg-ajalt end ilusate riiete kandmisega hellitada. Teinekord on tarvis millekski oluliseks valmistuda ning võimalikult efektiivselt keskenduda. Mis oleks parem vahend kui peened riided, mis tekitavad tunde, et oled teistest peajagu üle.

See reegel ei kehti ainult kodust väljaspool, kui inimesed kontoritöö jaoks soliidselt riietuvad või peenele etendusele kallid riided välja valivad, vaid ka meie kodus.

Suurenda loomingulisust

Mingil põhjusel kipume olema julgemad, enesekindlamad, sihikindlamad ja parema keskendumisvõimega, kui kanname ilusaid, kalleid ja kehakujuga sobivaid rõivaid. Kui kanname mugavaid ja lihtsaid riideid, oleme ise ka lodevamad. Osa inimeste jaoks mõjuvad peened rõivad väga tugeva loomingulisuse ajendina. Nad lausa  pakatavad loomingulisusest ja inspiratsioon ootab järjekorras, et teda rakendataks. Võib-olla oled just sina üks sellistest inimestest?

Tuleta meelde, millised riided sul olemas on

Ilusaid riideid pole kunagi küllalt, seda tunneb tõenäoliselt iga naine ühel või teisel hetkel oma elus. Aga mõnikord on väga hea oma garderoobi taasavastada ja uuendada, sest uuesti leitud vanad riided toovad sama rahulolu tunde nagu tookord, kui sa nad said.

Meie keha muutub pidevalt ning kleidid, mis kunagi nagu valatult selga istusid, on nüüd siit-sealt väiksed. Sellisel juhul võib nad kas endale olulistele inimestele kinkida või heategevuse jaoks annetada. Võidab garderoob, sest teised riided saavad rohkem ruumi hingamiseks. Võidad sina, sest tegid ühiskonnale head, ning võidab heategevus, sest saab rohkem raha oma eesmärkide täitmiseks.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar