5 parimat Instagram paar-suunamudijat Eestis

Instagram on üks populaarsemaid sotsiaalmeedia platforme aastal 2021 ja mida aeg edasi, seda enam kolivad suunamudijad ja populaarsemad internetikuulsused sellele samale platformile. Kasiinoäppide populaarsus on samuti kasvanud, kuid mitte nii jõukamalt kui Instagram. Millised mängud kuuluvad äppisõprade lemmikute hulka, leiad siit.

algorythm-data

 

Mallukas alustas enda promomisega blogides, kuid kolis kiirelt üle Instagramile, et oma tegemistest ja toimetamistest rohkem piltmaterjali jagada IG. Eesti üks kuulsamaid ning mitmerahvuslikumaid paare- Triinu ja Justin McNairn toimetavad lisaks TikTok äpile ka Instagramis ning teenivad jälgijaid ning sponsorlust igapäevaselt. Järgnevalt reastame üles populaarsemad paarid, kes tegelevad aktiivselt suunamudimisega Instagrami lehel.

Triinu & Justin McNairn

2020.aasta detsembris Eestisse kolinud Justin ning Triinu sõlmisid omavahelise abielu juba 2021.aasta alguses ning alustasid Instagramis huvitava paarina figureerimist.  Noorpaar sõlmis oma abielu 22. jaanuaril ning eelnevalt anti abieluvanne sisse päev peale Justini Eestisse saabumist. Kõik see võimendus kui viisa saamise skandaalina, kuid nii see siiski polnud. Paar armastab teineteist tõeliselt ning alustasin oma kodu ostmise võimalust. Hetkel elab paar Triinu suures ja avatud korteris.

Firmad, millega Triinu Instagrami läbi seotud on olnud:
telo_24
napsie
schwarzkopf

Nii Triinu kui ka Justin on koos saanud ära anda palju giveaway stuffi ning eraldi saanud ka suurfirmadega diile.

Mari-Leen & Meelis

Üks Eesti loetumaid pereblogisid on marimell blog, mille lehelt ammutavad nii noored vanemad kui ka vanema generatsiooni elanikud inspiratsiooni tegemisteks, kokkamiseks, laste kasvatamiseks ning uute toodete soetamiseks. Marimell blogi autorid Meelis ja Mari-Leen on üks paare, kelle koostöö pakett erinevate firmadega on ka laiemast laiem. Tihtipeale tehakse giveaway sarju ning pakutakse sooduskoode. Mari-Leen ja Meelis teevad ka palju Instagram Live sündmusi, millest võtavad osa mitmed tuhanded eestlased.

Merilin & Roomet

Me oleme näinud neid ka telelinal Itaalias puhkamas ja sellele kaunile paarile kaasa elamas Instagramis. Kooselu algusest saadik on jagatud omavahel neid pisikesi ja suuremaid kiikse, mis iseloomudega koos käivad ning armastus on igati ilus asi, mille eest uhkust tunda. Merilin ja Roomet ei hoia tagasi, et jagada oma jälgijatega oma seiklusi, ning sellega koos postitada Instagrami ning Youtube videosid oma välismaa ja kodumaa seiklustest.

Merilin on müügile toonud mitmeid kokandusega seotud teoseid ning käib tihti koolides ja koosviibimistel oma tarkust jagamas. Tema koostöö lepingud erinevate firmadega on suunatud aktiivsetele, tervislikku toitu armastavatele inimestele. Haara Meilini lehelt sooduskood ning üllata end või sõpra millegi huvitavaga.

Katri & Juhani

Meeletud välismaa reisid, Bali kuum paar ja muusika/kunsti kooslus on selle Instagrami mudijapaari suurim tõmbekomplekt. Ajutiselt Bali saarele kolinud Juhani Sarglep ja Katri Palm on koos elanud juba pikemat aega ning jagavad teineteisega oma elu samal ajal maailmas rännates.

Katri on KissnTrill bikiiniloome firma looja ja tegevjuht, Juhani tegeleb videote loomisega ning seda maailmatuntud tegijatele ja brändidele. Koos on tegemist nn powercouple-ga kes teineteist täiendavad.

Tanja & Mikk

Meie kaunis lauljatepaar Tanja ja Mikk on Instagrami vallutamas sajaga. Kui varem jagati postitusi vaid oma eraelust, siis nüüdseks tehakse koostööd ka mitme erineva riikliku ja erasektori massiivse firmaga reklaami eesmärgil. Muusikaalaselt oskavad mõlemad end väga hästi turustada ning ka tänu sellele on mõlemad ka radarisse jäänud teiste valdkondadega seotud ettevõtetele.

Lisa kommentaar
Lisa kommentaar